tip event benefit search pin gift upload twitter menu mail angle-double-down angle-left angle-right facebook close check exclamation news
PORTUGALCI OPET SLAVILI U NOGOMETU
event Događaj

20.07.2016.

Portugalci su definitivno obilježili nogometnu 2016. godinu. U finalu nogometnog turnira Igara portugalsko Sveučilište Minho pobjedilo je njemačkio Sveučilište Bochum rezultatom 2:1 i pridružilo ovo zlato onom europskom svojih profesionalnih kolega. Čestitke Portugalcima!

Ako su Portugalci stručnjaci za nogomet što onda reći za naše karatiste i veslače? Naši pojedinci i timovi napravili su pravu berbu medalja u svim kategorijama.

U karateu:

Sveučilište Zagreb: Dino Povrženić bronca kumite -67 kg; Enes Garibović zlato i Marijan Logarušić bronca kumite 75 kg; Anđelo Kvesić zlato kumite +84 kg; Ana Lenard zlato kumite -61 kg; Ana Škunca srebro kumite +68 kg.

U veslanju:

Sveučilište Zagreb: Luka Radonić zlato; Luka Radonić i Vedran Radonić zlato dvojac i Dominik Šutalo i Luka Pap srebro ; Juraj Pokropec i Tin Pozaić srebro dvojac; četverac  je osvojio zlato, a osmerac broncu; Marcela Milošević i Valentina Plejić osvojile su zlato kao dvojac. Četverac Sveučilišta Split osvojio je broncu.

Čestitamo našim natjecateljima na ovim nevjerojatnim rezultatima!

U finalu ženskog nogomet 7 turnira Sveučilište Montpellier deklasiralo je Sveučilište Valencija čak 4:0, dok je u muškom rukometnom finalu Sveučilište Niš, u teškoj utakmici, slavilo ispred Sveučilišta Koeln.

Podijeli s frendovima: Facebook Share Twitter Share